Koolitused ja lisamaterjalid

Digikoolitused

Haridus- ja Noorteameti koolituskeskus pakub täienduskoolitusi, mis toetavad digitehnoloogia kasutamist õppeprotsessis ja õpetaja digipädevusi. Koolitused on mõeldud alus-, üld- ja kutseõppeasutuse õpetajale, koolijuhile, haridustehnoloogile ning tugispetsialistile.

Loe lähemalt

Distantsilt targemaks

Kutsume haridustöötajaid osalema iganädalases veebiseminaride sarjas “Distantsilt targemaks”, kus antakse õpetajatele ja koolijuhtidele kiirelt praktilisi soovitusi õppetöö tõhustamiseks. Kõik veebiseminarid on järelvaadatavad YouTube’is.

Loe lähemalt

Digipädevuse uuring

Euroopa Komisjoni uurimisinstituudi JRC Seville ja Tallinna Ülikooli koostöös läbiviidava uuringuga piloteeritakse õpetaja digipädevuse enesehindamisvahendit SELFIE for Teachers 1500 õpetajaga neljas riigis (Eestis, Itaalias, Leedus ja Portugalis). 

Loe lähemalt

Hariduse tehnoloogiakompass

Tehnoloogiakompass on Haridus- ja Noorteameti algatus, mis kaardistab lähiaastatel haridusmaastikku enim mõjutavad tehnoloogiatrendid ning hoiab Eesti haridustöötajaid kursis tehnoloogia ja sellega seotud õpetamismetoodikate arenguga maailmas.

Loe lähemalt

Virtuaaltuurid

Harno koolituskeskus pakub võimalust tuuritada virtuaalselt Uuemõisa Lasteaed-Algkoolis, Paikuse Koolis ja Gustav Adolfi Gümaasiumis. Virtuaaltuurid on loodud DigiKiirendi programmi raames.

Vaata kogu esitlusloendit

DigiKiirendi arenguprogramm

2020. aasta detsembris lõppes 14 Eesti kooli õpetajate jaoks „DigiKiirendi“ programm, mille eesmärk on toetada koolimeeskonda tehnoloogia õppetöösse kaasamisel ja soodustada nii õpilaste digipädevuste arengut.

Loe lähemalt